| TheLifeIsEasy a întrebat:

Deci am si eu o problema straight face. va rog sa nu dati raspunsuri la misto, pentru eu chiar vb serios. imi place de un tip de la sch. si e genul de baiat, care, la o fata, se uita... de la gat in jos straight face. Adica la corp. iar eu am o problema. (vb aia ) nu am fund in pantaloni straight face. Ce sa fac sa imi creasca fundul? nu il vreau mai "bombat" sau asa...doar mai mare happy. pls help, si fara rasp la misto. dau funda, si celorlalti vot.

4 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Ce sa faci sa ii creasca fundu pentru un baiat laughing uital!

| aDdAcaRMeN a răspuns:

Trebuie sa te accepti asa cum esti u, nu cred ca exista ceva ca sa iti creasca fundul.si acum vorba aia cine vrea te place asa cum esti i genul de baiat care doar vrea sa profite de fete nu sa aiba o relatie serioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are rost zic eu...
Eu cel putin ca baiat ma uit mai intai sa fie draguta la fata apoi la restul.

Bine nici chiar uscatura dar totusi

| l0ve s3ptemb33r a răspuns:

Iti iubeste fundul sau pe tine insati? daca se uita de la gat in jos probabil e interesat si de altceva. poti sa faci exercitii gen:sa iti incorzi fundul stand in picioare cateva minute pe zi.mai nou am vazut la TV ca se poate pune si "silicon".dar nu zic sa te complici. daca te place baiatul respectiv, te place pentru ceea ce esti nu trebuie sa te schimbi pentru el. vorba aia : cine te iubeste te iubeste asa cum esti.deageaba ai un corp superb daca te strica fata...trebuie sa ai putin din toate.nu doar aspectul exterior conteaza.cred ca stii asta destul de bine. sper ca te-am ajutat. pupici