| Park1Suin a întrebat:

Deci.Am un prieten peste hotare care e mai remarcat si vine ziua lui.Ce felicitare foarte frumoasa pot sa-i spun? Implineste 20.

Răspuns Câştigător
| Denudeny a răspuns:

O felicitare in care sa ii scrii un mesaj de genul : Inca un an in viata ta, ce poti spune decat ca te iubesc de ziua ta speciala. La multi ani!; Un cer albastru fara nori, In calea ta sa fie, Sa ai in viata numai flori, Noroc si bucurie. La multi ani; Ai mai urcat o treapta pe scara vietii si iti doresc sa urci in continuare cat mai multe, insotita de urarile mele de sanatate, bucurie sufleteasca si numai impliniri.; In lumea noastra, totul se schimba, dar un singur lucru ramane cert: vei ramane mereu prietenul meu, dincolo de cuvinte, dincolo de timp si dincolo de distanta. Un sincer La multi ani! Sper ca te-am ajutat! Fundita? :3