| Dariusprds a întrebat:

Deci..am un spray paralizant, cu piper..si as vrea sa il iau la scoala pentru ca e un baiat care se ia de mine si odata m-a batut si vreau sa iau sprayul cu mine..credeti ca are ceva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este o arma ilegala care iti va aduce sigur probleme cu Politia si tie si parintilor tai.

| Andreeush a răspuns:

Spray-ul paralizant folosește-l pe stradă când ești atacată.
La școală vei avea probleme dacă îl folosești.

| Donsavas a răspuns:

Dacă te a bătut sau te amenința, de ce nu apelezi la autorități? Părinții tai, cadrele didactice si chiar protecția copilului trebuie sa afle. Nu e normal sa accepti asa ceva. Băiatul acela trebuie sa plateasca.

| Rd79 a răspuns:

Nu exista spray paralizant cu piper.