| d3utzsa a întrebat:

Deci aseara m-am pensat fff subtire si am niste sprancene fff uratesad

cu ce sa imi dau ca pna cand incepem sc sa imi creask la loc sa pot sa mi le fac in v?

5 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Ulei de ricin, e foarte bun happy

| allyssa a răspuns:

Da-te cu ulei de ricin in fiecare seara.si am avut probleme(m-am pensat o dat singura si mi-am cam stricat forma) si m-am dat cu ulei de ricin; e destul de bun. kiss

| Silvia_6960 a răspuns:

Pai de obicei cand iti gresesti sprancenele incepi sa le desenezilaughing Nu zic acum sa iti faci ditamai desenele pe fata, gaseste un creion care sa se potriveasca cu culoarea pe care o ai, si incearca sa le ingrosezi dar foarte foarte atent sa nu dai impresia ca ti le tatuezi. Multa bafta, si eu am trecut prin asta si e destul de aiurea.laughing

| Roxxyane a răspuns:

Foloseste un creion pentru sprancene si incearca sa maschezi lipsa acestora. Roaga pe cineva sa te ajute!

| iulyk_7641 a răspuns:

Cu ulei de ricin... uleiul de ricin ajuta la cresterea parului si la intretinerea genelor(printre altele)
succes