| CriCri04 a întrebat:

Deci astazi tot vedeam apeluri nepreluate de la un numar, si incercam sa il sun inapoi dar spunea ca e numar incorect. ciudat, dar totusi nu am bagat de seama, pana vad un mesaj vocal de la numaarul respectiv. am sunat la 555 sa ascult mesajul si era o melodie ciudata, la pian, dupa care incepea sa cante si cu vocea. apoi persoana care incerca sa ma sune cred ca a oprit melodia si a inceput sa zica "alo? aloo?" era voce de barbat. si dupa vreun minut a inchis. ma sperie ingrozitor, nu vad chestii de astea decat in filme si totusi nu inteleg de ce nu il pot suna inapoi, de ce suna melodia aia. imi e frica si sa mai ies din casa. ce sa fac? de ce nu pot apela numarul respectiv?

1 răspuns:
| drogh a răspuns:

Stai linistita... La felul cum ai spus-o tu, e ceva cam horror dar probabil este doar o farsa sau o greseala.Mai incearca sa suni o data sa vezi daca merge, daca nu abandoneaza ideea.