| Forza4Milano a întrebat:

Deci,cand eram in clasa a 5-a aveam un baiat in clasa care era foarte timid, nu voia sa il bage nimeni in seama pentru ca arata urat, avea glume nesarate nu aveai ce sa discuti cu el etc etc.Asa ca am inceput sa il bag eu in seama, ca sa fiu dragut.Numai ca in clasa a 6-a s-a schimbat radical, a inceput sa se comporte urat cu mine si sa isi faca un grup de prieteni putin cam dubios.Brusc a inceput sa vorbeasca cu alti prieteni de ai mei sa nu ma mai bage in seama si asa m-am cam indepartat de toti amicii mei. Intrebarea e ce denota acest fapt despre acest om? Si nu in ultimul rand cum pot sa il fac sa plateasca pentru ca m-a tradat?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A adunat multa rautate in el de a ajuns asa. Si eu am fost respins de femei cand eram intre 18 - 20 dupa am invatat cum trebuie smecherite si asa am ajuns bandit de origine. Recomand un caine ca prieten

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Intrebarea e ce denota acest fapt despre acest om? Că e om și are dreptul la opțiuni și opinii.
Si nu in ultimul rand cum pot sa il fac sa plateasca pentru ca m-a tradat? Te-ar fi trădat, dacă ai fi avut cu el un contract de prietenie, dar nu ai avut nimic.

| zurick a răspuns:

Oamenii se schimbă, multe dintre prieteniile pe care le avem de-a lungul vieții sunt temporale din diverse motive.
Dacă nu are un comportament ok și are un anturaj nepotrivit, e fix problema lui.
Nu te-a trădat, doar nu mai vrea să fiti prieteni, respectă-i decizia.
PS N-ai cum să te răzbuni și inclusiv ideea asta e copilăroasă, demonstrează că ai demnitate, respectă-i dorința și fă-ți alți prieteni

| Forza4Milano explică (pentru zurick):

Esti dus cu pluta prietene

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Ai probleme serioase amigo

| Forza4Milano explică (pentru GraniniCuPiersica):

Ce n-as da sa ai si tu astfel de prieteni falsi care sa te calce in picioare cand au mai multa putere decat tine.Numai de astia sper sa ai parte in viata!