| Oana266 a întrebat:

Deci, ce părere aveti despre relatiile 14 ani fata 22 ani băiat?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Parnaie

| OldSoul a răspuns:

Esec asigurat!

| Divy a răspuns:

Băiatul vrea o fată frumoasă și nu are șanse cu cele de vârste mari, relația nu cred că durează mult dacă fiecare are viziuni diferite, în ceea ce privește de suferință cred că fata va suferi mai mult decât el, în orice caz nici persoanele de vârste apropiate nu garantează un vis împlinit, mai multe doar timpul va arăta.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Trebuie batut acel b de 22 ani. E nesimtire curata ce face si eu unul i-as sparge fata

| g00dmorning a răspuns:

Nu este in regula.
Daca tu ai avea 22 ani, ai fi atrasa de un copil din clasa a 8-a?
Eu cred ca nu. Doar daca nu esti pedofil.

| Iuliausurelu a răspuns:

Nu prea as crede ca e normal asa ceva.
Dar se spune ca:Virsta nu conteaza cand doua persoane se iubesc.
Depinde ce relatii au.