| Annaa_4696 a întrebat:

Deci cum sa fac credite pe imvu?

Inafara de faza cu pet'ul, conturi, verificarea emailului, myyearbook, imvu mafia, imved?

O metoda simpla. pentru ca nu mai merge sa fac credite cu conturi iar contul acesta mi l-a dat o prietena, si habar nu am de ce nu primesc credite de la conturi sad,

Help me!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Metodele enumerate de tine sunt toate si singurele cu, care poti face credite.
O zi buna! happy

| GumzZz a răspuns:

Alte metode de a face credite nu mai sunt decat sa platesti sau tot felul de hackuri din astea ...sh n-are cum sa nu-ti mearga sa faci conturi straight face fa cu yopmail.net big grin ca va merge happy