| Kennedy97 a întrebat:

Deci:daca inchid clapita (ecranul) la laptop imi ia din baterie daca e scos de la incarcat?

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Normal. Hard-ul si procesorul inca functioneaza, deci mananca din baterie dar mai putin.

2 răspunsuri:
| adibas a răspuns:

WOw frate deci imi vine sa imi bat joc de tine toata ziua ba copile e pus pe hibernare nu e inchis de tot inchis de tot inseamna ai da shut down ai scoate bateria al lasa energie

cine a spus ca universul si prostia sunt infinite a avut mareeeeeeeee dreptate

| Kennedy97 explică (pentru adibas):

Hahaha ce am mai ras.si apropo. faza cu prostia si universul sunt infinite...dar in cazul tau.nu vorbi in numele altora te rogwinking