| joe2011 a întrebat:

Deci de la o vreme nu mai am pic de motivatie nu mai simt nici o emotie nimic.Visul meu este sa imi misconstrue corpul pe care mi l-am dorit mereu dar cand incep sa trag de fiare dupa primele 2-3 serii incep sa. nu stiu o senzatie asa ciudat. emotii nu simt decat pe cele puternice si vreau sa schimb asta. vreau sa am din nou motivatie si sa simt emotiile ca orice omcryingva rog...

1 răspuns:
| ErickEmil a răspuns:

E normal sincer tine-te si vei vedea ca iti vine si motivatia xD