| Aquatinies17 a întrebat:

Deci. E ciudat ce întreb. Dar chiar nu știu ce sa fac. Am 15 ani. Relatii am mai avut, dar nu serioase. Baiul vine acum. Nu am mai sarutat pe nimeni, gen french kiss sau pisici. Acum is pe punctu de a combina un tip. Arata foarte bine, dorit de toate fetele și relații o avut cu droaia. Azi mi-o zis ca voia sa ma sărute. Is 100% sigura ca s-o mai sarutat cu o gramada de fete. Da eu chiar nu știu ce am de făcut. Mi-i ca ma ia de proasta dacă ii zic. Nu am chef sa rada de mine sau ceva. Aștept sfaturi în legătură cu chestia asta. laughing :*

Răspuns Apreciat de Editori
| Diana100001 a răspuns:

In ziua de azi au ajuns sa existe chiar si pentru asta tutoriale pe Youtube laughing)) sa stii ca totul vine de la sine. Adica sa nu te grabesti (nici nu vrei sa pari disperata si s-ar putea sa mai iasa si o chestie "jenanta", ca sa zic asa laughing)) desi o sa ajungi sa razi de momentele astea, important e sa treci peste ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic gresit). Lasa-l pe el sa "conduca" si pur si simplu urmeaza-l, dar finut, usor. Mai incolo o sa ajungeti si la săruturi mai "dezlănțuite", daca pot spune asa laughing)) atata timp cat il urmezi pe el, nu are ce sa mearga prost. Si daca din prima ajungeti la nivel avansat, cum ar fi un french, aceleasi lucruri trebuie urmate. Nu te grabi, lasa-l pe el sa controloeze pana in momentul in care o sa te simti si tu confortabil si sigura pe tine (and be careful with the tongue, nu e atat de placut sa iasa prea departe de la locul ei laughing) bucura-te de moment! Restul vine de la sine si nici nu o sa realizezi!

1 răspuns:
| AndaAlexandra a răspuns:

Nu exista un fel de a saruta. Fiecare saruta diferit. Vei vedea mai tarziu, cumulând experienta, ca așa este. Tot ce trebuie sa faci e sa te lași dusa de val și sa săruți așa cum simti.