| Twichh a întrebat:

Deci...eu ma imbrac larg ( haine la moda,dar largi si comode) nu sunt grasa, dar toti imi zic sa nu mai ma imbrac asa larg ca am corpul frumos straight face ma simt prost cand toti imi zic : DE CE TE IMBRACI ASA LARG? mie asa imi place laughing pana si parintii ma bat la cap cu asta. Ce as putea face sa nu mai ma simt atat de prost cu stilul meu? sad

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi, tot îți pasă de ce spun ceilalți în legătură cu vestimentația ta.
Da, când ai un corp frumos, ar fi fost logic să ți-l pui în evidență, doar știi ce impact are aspectul în societate, să fii conștientă de ceea ce ai.

Încearcă să îmbraci și haine mai strâmte, mai mulate o săptămână.
Apoi, cealaltă săptămână, cele în stil rap (bănuiesc că la astea te referi) și vezi ce e mai comod din orice punct de vedere?

Nu e greu să porți haine mulate acum cât e iarnă, țin și de cald, la vară se mai schimbă treaba. Asta așa, ca un mic adaos.winking

| Twichh explică (pentru anonim_4396):

Nu stilul rap... port blugi stransi pe picior laughing doar bluzele sunt largi

| motan444 a răspuns:

Nu conteaza daca ai forme se vad si daca te imbraci larg si daca te simti bine in hainele alea inseamna ca arati bine tongue

| kiv1990 a răspuns:

Daca te imbraci mai strimt iti pui in evidenta corpul, e mai placut
dar cind te imbraci larg arati ca o matahala, ca o sperietoare

| Twichh explică (pentru kiv1990):

Mersi,m-ai facut sa ma simt mai bine laughing)

| Blackrose101 a răspuns:

Eu ma imbrac la fel ca tine, cu haine largi si la moda, dar nu imi pasa ce spun ceilalti despre stilul meu pentru ca mie imi place cum ma imbrac.