| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu ma uit la serialul El barco pe net.
Am vazut tot pana la sezonul 2 episodul 9..la sezonul 2 mai erau cateva episoade eu nu le gasesc nicaieri... daca ati vazut ce se intampla? Ce se intampla cu De la Cuadra si cu Naucea in camera ceea alba? Ce cauta ei acolo, cum ajung acolo?
Dar cu Ulisses si cu Ainoha? Cum ajung ei pe vasul acela parasit si ce se intampla cu ei?
Dau funda cine stie.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Păi De La Cuadra sunt răpiţi de ceilalţi oameni dar le dau drumu şi pe De la Cuadra îl vindecă de cancer şi apoi le dau drumu.
Ulisses vrea să părăsească vaporul deoarece nu se poate împăca cu despărţirea de Aihoa şi pleacă pe vaporul părăsit găsit in larg.Ainhoa îl urmează şi se impacă.De aici n-am mai văzut.