| AleeePunct a întrebat:

Deci ieri am fost la o competitie de karate si m`am accidentat la glezna. Azi am fost la urgenta si mi-a fost pusa o atela ghipsata si maine trebuie sa merg la ortoped sa vada daca imi pune ghips sau raman cu atela. Ar trebuii sa merg la scoala,? Mentionez ca umblu cu carje. Funda :3

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La scoala poti merge in carje, daca ai programare la ortoped in timpul orelor mergi marti nu maine la scoala. Si adeverinta de scutire.