| Biencuta_5593 a întrebat:

Deci. In martie este ziua prietenei mele. Vreau niste idei ce sa-i cumpar. Inafara de cercei sau inel( i-am luat anul trecut) si in afara de haine. I don't want to see Plzz help

Răspuns Câştigător
| яєιяα a răspuns:

Pai poti sa. i iei un parfum.thinking funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Poti sa inramezi o poza cu voi 2 si sa i-o faci cadou, un parfum, un portofel, o floricica mica in ghiveci... Sper ca te-am ajutat! Pup:*

| Biencuta_5593 explică:

Bine ideea cu catelu mi se pare prosteascalaughing
Il arunca maicasa pe geam credrolling on the floor

| Askarus a răspuns:

Ar fii bine un catel...si daca e fan catei sau pisici e perfect dar sa ai grija sa nu fie mar sa fie pui.big grin funda?