| alexxamaria97 a întrebat:

Deci in primul rand imi cer scuze ca am postat intrebarea in aceasta categorie, dar aceasta este cea mai accesata.

Am cumparat un telefon nou SAMSUNG C3300K, iar la acesta se potriveste cablul de data de la telefonul surioarei mele SAMSUNG STOCKHOLM. Ideea e ca, cand in introduc in calculator in telefon imi scrie conectare cu PC dar in calculator nu imi apare nimic. Asa se intampla si la telefonul surioarei mele. Ma puteti ajuta. Ce sa fac? O mica idee. Dau fundita happy

1 răspuns:
| Vasybulan a răspuns:

Pai de obicei cand intrduci telefonul iti apare ca windows-ul iti instaleaza componenta(telelfonul in cazul tau). Apoi iti spune ca instalarea e completa dar nu va lucra bine decat dupa un restart. Acum daca nu iti merge deloc poate fi or din cauza cablului USB ori din cauza sistemului de operare.