| hanibani a întrebat:

Deci incep cu :FUUUUUUNDAAAAA
asa, acum k v.am captat atentia ...cine stie de unde pot cumpara spray colorat pentru par care sa se ia la 1, 2, 3 spalare si eventual si cat costa sau ce marca e buna si unde o gasesc etc
dc imi spune cineva si cum se aplica si detalii din astea, ei bine iubesc pers respectiva:X:X:X:X

2 răspunsuri:
| DozeCuVisse a răspuns:

Daca esti in rm. valceaa...din centralaa sau daca la tine in orass e centrala!happy costa 6-8 lei depinde...si dai pur si simpluu pe parr!happy

| Catcherintherye a răspuns:

Deci...practic.cea mai buna e wella si se gaseste cam la toate magazinele si costa maxim maximului 11 lei si daca e spray se aplica ca decoratiunile de pe geam de la craciun, pe parul uscatwinking