| macydacy a întrebat:

Deci ma simt oribil! azi am dat evaluarea nationala la romana si ne'au spus supraveghetoarele sa taiem cu o singura linie daca gresim si eu ma grabeam si am taiat cu 2 si am pus si in paranteza si am si ingrosat acolo unde trebuia sa scriem limba si literatura romana pentru ca am scris primele 3 litere de tipar si le'am transformat sa fie de mana si asta inseamna ca nu s eva lua in considerare si va trebui sa o mai dau odata?crying nu pot sa cred!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Uite partea buna, ai o sansa sa inveti si mai mult daca il mai dai odatabig grin. Acum, depinde de profesori. Unii pot considera "ingrosarea" ca pe o forma de inlocuire. Acum, e in fucntie de cum iti pica norocul happy.
Bafta!

| macydacy explică (pentru Adry05):

Multumesc sper sa nu fie nevoie sa il redau:-

| Adry05 a răspuns (pentru macydacy):

Iti urez bafta, sa nu-l dai si daca-l dai sa iei o nota marehappy.

| macydacy explică (pentru Adry05):

Mersi muultbig grin

| Adry05 a răspuns (pentru macydacy):

Nu ai pentru ce. Tine-ma la curent!

| macydacy explică (pentru Adry05):

Am luat 9.60 big grin

| Adry05 a răspuns (pentru macydacy):

Felicitari! happy