| coMpLeT a întrebat:

Deci mi-am facut un site pe ucoz si am citit ca daca nu am un vizitator timp de 40 de zile site-ul va fi sters. Eu pot fi considerat vizitator? Sau daca ii dau linkul cu site-ul la un amic si intra pe site se considera vizitator sau trebuie sa isi faca cont?

Si inca ceva, am vazut ceva pe acolo ca dimensiunea este de 400 mb sau ceva de genul, ce inseamna asta? Daca fac topicuri pe forum sau daca utilizatorii site-ului isi pun avatare se ocupa din aia 400 mb? Si daca da, cand se umple ce se intampla? Si daca sterg topicuri de pe forum incepe sa se goleasca sau cum?

Răspuns Câştigător
| Leandro a răspuns:

Conteaza si sa te fi autentificat in Panoul de Control al site-ului in timpul acesta de 40 de zile. Se considera si asta ca fiind activitate (de dezvoltare a site-ului). Daca te autentifici acolo, cel putin o data pe luna, totul e ok. Daca ai nevoie de suport in dezvoltarea site-ului poti intra si pe www.forum.ucoz.ro si sa ceri ajutorul baietilor. Succes!

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai daca n-ai un vizitator timp de 40 de zile poti sa te chisi pe el site, ca l-ai facut degeaba.

| coMpLeT explică:

Ce intreb eu si ce imi raspunzi tu? Frate, daca nu sti, te rog eu taci din gura.

| xcristix a răspuns (pentru coMpLeT):

Iti zic eu ca stie ce zice, in schimb tu nu prea stii nimic de site-uri, chiar as vrea sa vad si eu site-ul tau.

| coMpLeT explică:

Limitati-va la intrebari va rog eu.

| Leandro a răspuns (pentru coMpLeT):

Conteaza si sa te fi autentificat in Panoul de Control al site-ului in timpul acesta de 40 de zile. Se considera si asta ca fiind activitate (de dezvoltare a site-ului). Daca te autentifici acolo, cel putin o data pe luna, totul e ok. Daca ai nevoie de suport in dezvoltarea site-ului poti intra si pe www.forum.ucoz.ro si sa ceri ajutorul baietilor. Succes!