| AnneM123 a întrebat:

Deci nu mai pot, m-am trezit din somn acum fiindca am o durere groaznica de gat, e intepenit, pe zi nu era durerea asta asa insuportabila, nu pot sa ma misc deloc, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nonolita a răspuns:

Ai dormit prost si ti-a intepenit gatul. Fa miscari usoare de rotire a capului, masaj usor in zona dureroasa.