| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu stiu ce am ma simt asa deprimat nu stiu n-am chef de nimic de cat sa ascult muzica, poate e ca azi am aflat ca o fata care 'ma palcea' s-a sarutat cu un coleg de clasa?:s nu stiu n-am si eu ce fake

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori ai u ceva din aer laughing... ori thinking simteai ceva pentru acea fata si cand ai vazut ca se saruta cu altu, dar iti va trece repede si muzicaa e o cale buna sa iti revii dar waiting sa nu asculti melodii care te deprima si mai mult [bafta ]

2 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

O poti suna sa vezi ce face pentru a te linisti! Bafta

| quintron a răspuns:

Ce drecku ma nu mai sint pi.de in tara asta! stai calm ca esti taar inca si ai sa le mai schimbi! ce esti pensionar si nu mai poti f... te te-a lasat pu... a! 1 frate da-le dracului ca ai sa te convingi singur ca toate sint la fel! nu suferi ca se bucura panaramele astea! bafta ma gasesti pe id dan38paul daca vrei sa mai vb!