| jzoziZx a întrebat:

Deci nu știu ce sa fac..am fost la un date cu un tip și i-am zis ca sunt mai mare cu un an și nu știu dacă sa las lucrurile asa sau sa ii zic și cum as putea sa ii zic fără sa pic nașpa? Ajutor va rog mult, nu vreau sa nu mai vb după sau sa afle prea târziu.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importanta dferenta de 1 an cand aveti amandoi peste 20, dar cand el are 15 ani si tu 16, este o diferenta enorma, fiindca el este inca copilas la gandire si comportament, pe cand tu esti matura.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic că e bine să lași pe mai târziu.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai citit ce ai scris?

"i-am zis (...) nu știu dacă sa ii zic."

I-ai zis sau nu? Ori ne lasi pe noi să deducem?
Spui adevarul, nu incepi nicio relatie cu o minciună.