| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu stiu cum sa va zicrolling on the floor. asa laughing))). Ii zic tatalui ca mi-e foame, am luat un kg de carnati si 4 oua. Am ajuns acasa. Am pus eu un ou intr-un ibric, si apa 3 sferturi. asa. ma cheama tata afara laughing) sa facem gratarul cu carnati. Dupa o ora si ceva terminam carnatii de prajit pe gratar.rolling on the floor) Urc sus in bucatarie laughing si fac eu:"aoleu am uitat oul pe foc" Ma duc repede la aragaz il inchid si ce vad? Numai era nimic in ibric, nici oul nici apa laughing))[deci ibricul gol] Ibricul era intreg pe foc. Il chem pe tata ii zic ce s-a intamplat si incepem sa cautam oul, ca na era pentru niste pui micuti de la tara. Unde credeti ca a disparut oul? laughing)rolling on the floor) ca in casa nu era nimeni mama e la bucuresti iar eu cu tata am stat tot timpul la gratar. laughing) deci rad de mor rolling on the floor)

12 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Poate ai uitat de la inceput sa pui oul in ibric si ai lasat doar apa aia la fiert (am reusit eu "performanta" astaoh go on) laughing Hmm. alta explicatie nu gasesc...
Oricum, m-am amuzat citind intrebarea ta! laughing))

| hândel a răspuns:

A plonjat pe hotă? thinking

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

rolling on the floor nu am ideelaughing a zburat puiu din eltongue laughing

| Iziii:x a răspuns:

Nu stiulaughing La mancat pisika?
Zii ca mor de curiozitatelaughing

| HappyUserUnknown a răspuns:

rolling on the floor Poate ai fantome in casa si le-a fost foame laughing

| anytha13 a răspuns:

Zii unde era?!

| Zambete89 a răspuns:

Ah, era pe hota sus rolling on the floor) cred ca a explodat ca are faramitat statea agatat pe hota rolling on the floor)

| Nic0L a răspuns:

laughingvaii aveti fantome prin casarolling on the floor cum sa dispara oul poate ati uitat sa il luati din frigiderrolling on the floor sa askuns dupa aragaz cine stielaughing duamnee oricum belea intamplarealaughing

| albinuta_2886 a răspuns:

A plecat la strand sa faca o baie ca in ibric era prea cald.

| mamarutza1 a răspuns:

Poate s-a evaporizat laughing...GLUMESC...poate l-a scos tatal tau si te-a pacalit ca sa il cauti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da era pe pereti pentru ca a explodat ampatit-o si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a plictisit săracu ou acolo în ibric și a plecatrolling on the floor.

Habar n-am unde poate fi. thinking sau ce s-ar fi putut întâmpla cu oul.