| →βσσblėėŝ←׃╳ a întrebat:

Deci... o fata cu care am fost prietena nu ma lasa in pace, ii super stresanta ma suna toata ziua, la scoala ii numai dupa mine, pe mess la fel cand stau pe afara vine si ea.Eu nu mai vreau sa mai fim prietena pentru ca imi face prea multe probleme(din cauza ca ea sa luat de niste fete alea se luau si de mine, daca ea facea o prostie in ora eram si eu pedepsita, mi se pare nedrept). ea este asa mai fitoasa, rasfatata si incapatanata. Dupa ce i-am zis sa ma lase in pace a mers si ma barfit si pe deasupra ma mai si suna cu nr necunoscut, ok am trecut peste nu ma intereseaza ce zice ea. Dar a 2 zi era dupa mine, unde mergeam eu mergea si ea, orice faceam eu facea si ea. Ce sa ii zic ca sa ma lase in pace? dar nu vreau sa o fac nici sa se simta prost. i-am zis daca ii legat de scoala o ajut, dar ea nu intelege acest lucru si nu ma lasa sa respir linistita pentru ca ii numai dupa mine.big grin

Răspuns Câştigător
| alina_4026 a răspuns:

Trebuie sai explici in asa fel incit sa fie odata pentru totdeauna.Cite odata spunewi lucruri jenante de exemplu daca te intreaba un de te ducu spune-i la viceu mergi si tu.

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Dai o palma.

| User a răspuns:

Cred ca s-a indragostit, cred ca dalaughing.

| lavinia_8153 a răspuns:

Faptul ca se tine dp tine dem faptul ca duce lipsa de prieteni.arata-i o fata care ar fi interesata sa petreaca mai mult timp ca ea, si ca sa o lamuresti mai bine, spune-i ca oricum voi nu mai aveti nimic in comun decat scoala;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa accepte sitoatia fa-o sa creada ca nu te simti bine an preajma ei