| Caramalau a întrebat:

Deci. pe 15 aprilie este ziua mea de nastere iar pe 18 aprilie. o sa merg cu gasca la Cheia la padure. si vreau sa fac cinste. dar nu stiu cum sa fac. sa le fac cinste acolo? la Cheia? sa cumpar eu bautura? si ce bautura sa cumpar? cateva idei va rooog

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

La multi anibig grin anticipat, daca vrei sa iesi mai ieftin de ziua ta dai bomboane si cand pleci la cheia acolo dai la fiecare o bere sau doua, succces

| Caramalau explică (pentru Niiiicu):

Multumesc, este si asta o idee.