| anonim_4396 a întrebat:

Deci, pe 2 mai imi expira abonamentul la orange si as vrea sa prelungesc abonamenul intainte.Se poate?(si daca da cu cat timp ianinte). Si a douna intrebare ar si big grinaca prelungesc abonamentul atunci pot lua si un telefon la abonament tot atunci sau trebuie sa astept pana pe 2 mai?

Răspuns Câştigător
| mira_4202 a răspuns:

Pai.eu am avut un abonament la cosmote si imi expira in octombrie anul trecut si ei m au sunat in august sa l prelungesc si mi am luat si telefon...ma gandesc ca poate la ei este la fel...intereseaza te la sediu.(. poate ei procedeaza altfel)