| alemnttt a întrebat:

Deci pe Instagram am patru conturi și pe unul doresc să caut un nume de utilizator si nu îmi apare și îmi apare doar pe unul din toate cele patru colțuri. Voiam să întreb dacă știe cineva ce se întâmplă pentru că persoana aceea nu m-a blocat.

Răspuns Câştigător
| alemnttt explică:

1. Logheazate pe contul care iti apare persoana (trebuie sa te loghezi in browser).
2.Intra pe profilul lui dai copy la link
3.te deloghezi de pe contul care iti apare.
4.te loghezi pe contul care nu-ti apare si dai paste (in browser) linkul care l-ai copyat anterior
Sper ca te-am ajutat.

| Fonk a răspuns (pentru alemnttt):

*daca te intereseaza sa-l vezi si pe celelalte conturi

3 răspunsuri:
| AdioTPU a răspuns:

Ești sigur că nu te-a blocat?