| M_2100 a întrebat:

Deci ...Pentru inceput vreau sa precizez ca >- cunosc un baiat, de vreo 3 luni. Acesta e la acelasi liceu cu mine. De fiecare data cand ne vedem ne salutam, ne imbratisam uneori sau ne :*pe obraz. Dar, acesta a spus ca sunt N ocazii sa se intample ceva si ca vrea sa ma cunoasca mai bine. Timpul trece dar el tot repeta ceea ce facea inainte. Spune o gramada de lucruri pe care zice ca le face, dar, niciodata nu se intampla nimic din ceea ce el spune : ori nu ne vedem in ziua aceea, ori nu avem timp, ori nu este momentul. Acesta "incearca" intr-un mod, sa "dea sperante". Ba chiar mi-a spus ca ma place si eu la fel. Voi ce credeti?!thinking

3 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Te duci si ii spui ca vreti sa va intalniti mcar 20 d min dupa sc sa vb.winking(cred ca 20 de min aveti timp aman2).

| Just4FunHD a răspuns:

De ce nu faci tu primul pas? Sau scrie undeva ca baietii trebuie mai mereu sa faca primul pas? El isi doreste e evident, dar nu are curaj sa inceapa. Fa tu primul pas

| M_2100 explică:

Da. Dar ca fata, pare cam aiurea sa fac eu primul passtraight face.Adica.Mai intai, imi pun problema ca, daca voi face primul pas, poate ma va respinge thinking, si dup`aiaastraight face! nu stiu. vb in fiecare zi cu el si tot imi spune ca o "sa ma prinda o datalaughing" in sensul ca, o data se va intampla. Darrrstraight face... Nu stiu ce sa crd.happy