| gabriela1hdbl a întrebat:

Deci,peste putin timp, se implinesc 2 luni de relatie intre mine si iubitul meu. Spuneti-mi si mie un mesaj dragut pe care sa il trimit ..eu acum chiar nu am inspiratie. vreau un mesaj care chiar sa-l atinga la inima,ceva frumos,va rog
FUNDA celui mai frumos mesaj, dar nici foarte lung
P.S:fara raspunsuri gen"de ce nu iti faci tu?" sau "tu trebuie sa ii spui"

1 răspuns:
| May5Maslover16Rusher2009 a răspuns:

Ar trebui să scrii ceea ce simți tu pentru el totuși o să încerc să te ajut. "Probabil îți mai aduci aminte cum ne-am cunoscut. A fost cea mai frumoasă zi din viața mea, poate că steaua mea după cer m-a condus la sufletul tău și mi-a spus "El este alesul". Uitându-mă în ochii tăi am văzut fericirea și paradisul. Îți mulumesc pentru că ești mereu lângă mine și mă susți în tot ceea ce fac. Îți port o iubire sinceră încă de când te-am văzut și vreau să știi că inima mea îți aparține. (Spui câteva calități ale lui) de aceea te iubesc. Îmi completezi defectele și îți multulțumesc că mi-ai dat onoarea de a fi iubita ta. Te iubesc (numele lui)!" Sper că te-am ajutat și la mulți ani, să vă țină!