| Haaaa a întrebat:

Deci poate ati mai patit asa ceva : Imi place de un baiat si el pana la urma a aflat chestia asta; si am mai vb pe mess si a spus ca si lui ii place si tot imi reprosa ca sunt timida desi nu eram cu el.Au trecut cateva zile si avea la avut o poza cu el si cu o fata pe care o tinea de mana.Prima data am crezut ca e vreo verisoara dar nu iubita lui, pana cand mi-a spus el ca este bucuros ca este cu acea fata. Oare a facut anumea sa vada cum reactionez sa vada daca sunt geloasa? Si de atunci nu mai vb cu mine pe mess. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| deea_7018 a răspuns:

Pai eu cred ca s-a pus cu ea pentru ca tu esti prea timda.incearca sai ii spui in fata toto si intreaball toto ce vrei daca el s-a pus cu fata aia doar ca sa-ti faca in ciuda sau daca o iubeste. poate nici nu e cu ea ca ma sunt deastia cre isi pun poze d pe netlaughinglaughinglaughing. si totusi daca a facut-o ca sa te faca geloasa arata`i indiferenta ca se va intoarce la tine pana lauram daca zice ca te iubete inseamna ca vre sa-ti faca in ciuda:*:*:::::funda te rog