| xAnonimBlack a întrebat:

Deci, problema mea este una care ma deranjeaza mai putin dar vreau sa o rezolv... mi-am reinstalat windosul si am vrut sa imi instalez google crhome dar l-am download am dat instal si a aparut bara de instalare dar nu s-a incarcat nici macar o liniuta si a disparut si gata asa fara motiv... am incercat de nenumarate ori dar nu merge practic dispare bara si nu mai apare nimic. Cine stie care poate fi problema si cum pot sa o rezolv va rog sa imi ziceti. FUNDA!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca sa instalezi de aici -> GOOGLE CHROME (OFFLINE INSTALLER) - http://tiny.cc/b2ptow