| MeGustaaaaa a întrebat:

Deci, sun in zodia pesti si m-am uitat pe internet la zodiacul de azi si de maine si scria ca pe la amiaza voi primi o suma de bani.Si pe la ora 13, 16 fratele meu a vandut cerceii mei cei vechi asa cum l-am rugat si a primit pe ei 300 de lei.Citez "Vei primi o suma de bani neasteptata!", dar numai mi-a spus cat a primit, dar inca nu mi a dat. Iar la fratele meu care e berbec a spus ca poate avea loc un accident cu masina din cauza lui, asa ca i-am spus sa nu mearga cu masina, dar a spus ca va merge cu grija.Deci daca la pesti, ce a spus ca voi primi bani, dar eu nu i-am primit nici macar acum, la berbec se va intampla, daca eu nu am primit banii inca, chiar daca scria ca la amiaza ii voi primii.

Răspuns Câştigător
| 211wasgnij a răspuns:

Nu te mai increde in zodiac, acei astrologi care scriu pentru toate zodiile sunt doar niste cititori fideli a Sandrei Brown sau a nu stiu carei scriitoare de romane de dragoste.
A fost pur si simplu o intamplare ca ti-a ghicit dar la cati pesti sunt in Romania ar fi mare mirare sa mai fi prins inca pe vreunul cu prorocirea lor.
Increde-te in Dumnezeu si in tine insuti si nu in acei sarlatani care trebuie sa inventeze ceva doar ca sa se umple de bani.

2 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Nu te mai increde in zodiac, acei astrologi care scriu pentru toate zodiile sunt doar niste cititori fideli a Sandrei Brown sau a nu stiu carei scriitoare de romane de dragoste.
A fost pur si simplu o intamplare ca ti-a ghicit dar la cati pesti sunt in romania ar fi mare mirare sa mai fi prins inca pe vreunul cu prorocirea lor.
Increde-te in Dumnezeu si in tine insuti si nu in acei sarlatani care trebuie sa inventeze ceva doar ca sa se umple de bani.

| MeGustaaaaa explică:

Scuzati greseala in loc de 13, 16 voiam sa scriu 15, 16.