| odobasu82002 a întrebat:

Deci sunt fata am 13 ani si sunt in clasa a7 a si îmi place de un băiat din a 8-a, de fiecare data când iese din clasa si se termina orele se uita fix in ochii mei. Astăzi eram pe la ultima ora si dintre toți colegii din clasa lui el o venit si nu m-a așteptam credeam ca e altcineva si când a intrat in clasa toți îmi strigau numele "ooooo Andreea" si eu m-am panicat complet si am început sa rad cu colega mea. Toți din clasa știe ca il plac si mi-au pus o provocare dacă am curaj sa ii scriu un bilet ca il plac si l-am scris si i l-a dat o alta colega. Oare o sa-si dea seama ca il plac? Dau funda

2 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

O să, o să da.

| RainmakerX a răspuns:

Hello.

Iti faci mult prea multe problemewinking
Sunteti a 7-a *a 8-a*... Stai pe langa el, vorbeste cu el si daca simte ceva atunci o sa-ti spuna el ce si cum.

Spun asta intrucat daca este un baiat nesimtit atunci s-ar putea sa stea cu tine daca ii spui ca-l placi doar asa, ca sa-si bata joc.

Poate ca o sa-si dea seama, cine stie?
Noi, baietii suntem putin mai lentiwinking
Ai rabdare laughing