| zuziOoO a întrebat:

Deci,sunt fata si prietenul meu cel mai bun(doar prieten+din copilarie)are o prietena se cateva luni si am vazut cum ea s-a sarutat cu alt baiat si i-am spus prietenului meu,m-a mintit ca stie si s-a dus sa vorbeasca cu ea,a venit ea si s-a luat de mine nu am bagat-o in seama,dupa am inceput s-a ne certam de fata cu el si el s-a suparat pe mine si mi-a zis sa plec, acum nu mai vorbeste cu mine si ma simt foarte prost....nu suport asta nu am mai fost niciodata certati,nu stiu ce sa fac in aceasta situatie, pls heelp!

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Dragostea e oarba. Asta trebuie sa stii.
Prietenul tau a facut o greseala, dar lasa-l sa-si dea seama singur de asta.
Cu timpul va intelege de ce anume incercai sa-l protejezi, dar pana nu vede cu ochii lui adevarul, nu-i poti face nimic, ca s-ar putea sa inrautatesti situatie. happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu face nimic, isi va da seama ca ai avut dreptate si tot el va fi cel care iti va cere scuze

| Klaryssa a răspuns:

Prietenul tau e indragostit de persoana gresita, dar tu nu trebuie sa te amesteci.Isi va da seama el singur in curand.Ar trebui sa iti ceri scuze.Cat despre acea fata ar trebui sa ii fie rusine, dar repet, lasa-l sa isi deie singur seama.P.s timpul le rezolva pe toate! :*

| PufoshenienexT a răspuns:

Du-te cu dovezi serioase la el si asa te ve crede pana atunci nu il vei ajuta deloc ba chiar mai mult te va ura si o va iubi mai mult pe ea