| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Deci sunteti chiar nesimtiti utilizatorilor dp TPU am pus o intrebare am scris la ea 20 min si 0 raspunsuri sunteti chiar nesimtiti! sa va fie rusine.

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Relax, bro.Și eu pățesc așa.

Sunt două motive pentru care ai primit doar două răspunsuri.
1. Tu ai cerut ajutorul în legătură cu un lucru la care puțini oameni se pricep să îți dea un răspuns, așa că mai așteaptă.
2. Este foarte adevărat că majoritatea utilizatorilor TPU caută întrebări stupide sau banale la care pot lua fundă ușor fără să gândească deloc. Ăsta e scopul lor principal, fundele. N-ai ce să le faci, așa sunt ei, mai distruși așa.

Baftă

7 răspunsuri:
| puffika a răspuns:

Nu este vina noastra pui intrebari prea complicate!

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Sunt multe întrebări pe site și nu mai facem față. Eu primesc răspunsuri după jumătate de oră sau chiar o zi întreagă, poți primi și după câteva zile.
Eu consider că unele întrebări sunt infantile și prea neînțelese.

Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce intrebi, daca este ceva ce lumea de rand nu prea stie cauta pe un site sau intreaba o persoana specializata in acel lucru. Aici nu scrie nimeni ca este obligatoriu sa raspundem. Toata lumea pateste asa.
Cu drag, Jelli.

| solumaam a răspuns:

DEX
NESIMȚÍT2, -Ă, nesimțiți, -te, adj. 1. Care este lipsit de bun-simț, de bună creștere, de cuviință, de delicatețe.
Este descris exact caracterul tau ...cum poti fi atat de nesimtit sa ne obligi pe noi sa i-ti raspundem?
Aici raspunsurile le posteaza cei care stiu si vor sa ajute si doar daca vor ei ...nu este obligatoriu sa te ajutam!

| passenger a răspuns:

oh go on Eu am pus o intrebare de 2 zile si nimic

| Liviu a răspuns:

Si eu am pus o intrebare
au raspuns doar 2 persoane'
Ma vezi pe mine facand 2000 de topicuri sa ma plang?
Mie mi-au raspuns 2 persoane si atat'laughing
Daca atatia sau simtit ce pot face?
sa le tai gatu?
Nop
P.S eu am asteptat 2 aproape 3 zile si nimic...
Si tu te plangilaughing?

| elisarktis a răspuns:

Hopa,hopa asteapta daca nu stie lumea ce vrei sa-ti dea raspunsuri gresite las' ca nu-i nimic