| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a întrebat:

Deci uite o noua serie de bancuri.hai fani mei astept injuraturi.ca de obicei sa auzim...
Stiind faptul cã Andy spune numai prostii, profesoara le spune fetelor ca atunci când Andy o sã spuna ceva sã iasã afarã din clasã. Vine inspectia si are si Andy dreptul la o peãrere.
- La noi în cartier s-a deschis un bordel.
Fetele ies rapid. La care Andy :
- Nu asa repede, curvelor, cã nu primesc minore
Andy si cu regimentul în razboi. Cade o bomba. Ramâne numai el cu capitanul.
Capitanul o ia înainte ca e mai destept! Cade într-o capcana.
Si zice :
-Arunca frânghia!
Andy îi arunca frânghia.
-Nu asa boule, mie un capat si tie un capat!
Andy ia frânghia taie doua capete arunca unul capitanului si unul îl pastreaza.
-Vita, tine frânghia de un capat si arunca restul în groapa!
În final Andy se prinde si îi arunca frânghia capitanului.
-Acuma trage!
Scoate Andy pistolul, îl îndreapta spre groapa si buuuuum
La scoala se aude un zgomot teribil dintr-o clasa. Directorul intra în clasa si vede îngrozit cum toata lumea tipa, se bate, unii s-au urcat pe banci.
Directorul se repede la cel mai zgomotos si îl da afara din sala. Se face dintr- odata o liniste.
-Unde este profesorul vostru?
Andy:
-Tocmai l-ati dat afara...
.-De ce a ramas celebru Napoleon?- întreaba profesoara.
-Fiindca avea o memorie formidabila - raspunse Andy.
-Poti fi mai clar?
-Da. Pe statuia sa scrie: "Pentru memoria lui Napoleon".
. Profesoara îi întreaba pe copii ce manânca ei acasa.
Andy: -Ceai
Profa îi spune ca nu e bine, ca o sa aiba inspectie si ca daca îl întreaba ce manânca sa spuna ca manânca friptura...
A doua zi - inspectie.
Inspectorul: -Ce mîncati voi acasa, copii?
Andy: -Friptura.
-Toata ziua friptura?
-Da!
-Si câta friptura manînci tu, Andy, seara?
-Cam doua cani!
. Andy a terminat 8 clase si tatal lui, mândru de odrasla sa a hotarât sa mearga la oras sa caute un liceu pe masura.
A încercat citeva licee dar stând de vorba cu directorii si-a dat seama ca nu sunt pe masura fiului lui.
Cam când se saturase deja sa mai încerce si la altele, a vazut un liceu ce se chema "de smecheri".
Mirat, intra acolo, merge la director si-l întreaba cum vine aia "smecher". Acesta îi spune ca e mai bine sa-i dea un exemplu.
Îi da un topor si-l pune sa-i loveasca mâna, dupa ce o asezase pe birou.
Tatal lui Andy se codeste de câteva ori, dar în cele din urma îsi ia inima în dinti si ridica toporul. Când sa loveasca,
directorul a tras mâna si bineînteles nu a patit nimic. Si-i zice:
-Ei, ai înteles, acu'?
Bucuros ca a gasit în sfârsit un liceu potrivit pentru Andy, merge acasa si-l ia pe Andy deoparte spunându-i de acest liceu.
Andy pune si el întrebarea:
-Ce e aia smecher?
Ducindu-l în gradina tatal lui spune:
-Ia toporul si încearca sa-mi lovesti mâna. Si negasind un loc unde sa puna mâna o pune în cap.
-Dar, tata, nu se poate, te voi lovi, zice Andy.
În cele din urma, dupa câteva insistente, Andy se hotareste si loveste.
Tatal lui Andy ia mâna, dar... Apoi mama lui Andy îi cheama la masa. Andy vine, se aseaza si maica-sa îl întreaba:
-Unde este tatal tau?
-E! Face pe smecherul în gradina!

Tata, tu mi-ai povestit ca odata te-au dat afara de la scoala?
-Da, Andy. Dar de ce ma întrebi?
-Pentru ca istoria se repeta...

Andy, despre ce ati învatat astazi la scoala?
-Despre Moise... cum a chemat toti generalii la cartierul general si a dat porunca sa se puna în alerta toate tancurile si masinile blindate...
-Dar Andy, este imposibil ca domnul profesor sa fi spus astfel de lucruri!
-Crede-ma, mama, asa cum a povestit domnul profesor, era si mai imposibil
Profesoara la scoala, încercand sa stimuleze mintile scolarilor, a întrebat:
-Ce este rosu aprins si stralucitor?
Andy sare si raspunde :
-Un camion de pompieri!?!
-Nu, zice profesoara, dar imi place cum gindesti. Altcineva?
Maria zice
-Un mar?
-Corect! zice profesoara.
Apoi Andy zice:
-Am si eu o întrebare... Ce este lunga, tare, rotunjita, cu par la un cap, si o bagi si scoti din gura?
-Andy! tipa profa, noi nu vorbim asa aici!
La care Andy zice:
-Periuta de dinti! dar îmi place cum gândesti!
Andy cica mergea la scoala. Trece el pe lânga un santier pune laba pe o caramida. La scoala, se întoarce profa sa scrie pe tabla,
pac Andy da cu caramida-n ea. Se-ntoarce profa:
-Andy, tu ai dat!
-Sa moara mama daca am dat!
Sa duce Andy acasa, ma-sa moarta. A doua zi se duce Andy, ia caramida, pac da cu ea dupa profa.
-Andy, tu ai dat!
-Sa moara sor-mea daca am dat!
Sa duce Andy acasa, sora-sa moarta. A treia zi se duce Andy, ia caramida, pac da cu ea din nou. Se-ntoarce profa:
-Andy tu ai dat!
-Sa moara taica-miu daca am dat!
Sa duce Andy acasa, taica-su facea bagajele.
-Ce faci tata?
-Ne mutam dracu' de-aici. A murit mata, a murit sora-ta, azi a murit si vecinu
bun sper ca unora vau placut in special omidaa...si criticatima cat vreti :-P. a sa mentionez de data asta am scris eu singur fara copy-past si ma cam dor mainile sad in fine nb tuturor

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Saracu de tine te mai dor si maine kiss. da mi-au placut foarte multwinking
eu nu zic ca ar trebui sa te criticam pentru ca nu avem de cewinking. si nici sa te injuram laughing
ne mai faci si tu sa mai zambimwinking kiss

| fluturas a răspuns:

Scz. am vrut sa zic ca te mai dor si mainilewinking kiss

| r8driver a răspuns:

Eu abia m-am trezitbig grin a-ti aduci aminte? m-ai trimis la culcarelaughing
L-ai cam ancurcat pe Andy cu bulalaughing laughing dar an rest a fost superwinking
cred ca esti prea obosit si din cauza astawinkingai ancurcat personajele.

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia explică:

Mz.si aveam si eu nevoie de un somn.si inca am laughing