| Ilincaalexia7 a întrebat:

Deci vorbesc cu un băiat și el mi-a zis să îi zic draga după un timp și când l-am întrebat dacă este interesat de mine ca prietenă sau ca ceva mai mult a zis că nu știe, dar apoi mi-a zis sa-mi aleg un alint cu care sa-mi zică, tot în aceeași zi și așa mi-a zis de atunci. El a zis că este și foarte indecis dar îmi zice când merge afara, când ajunge acasă și fără să il întreb eu, chiar mi-a zis de cateva ori că mă pupa și când i-am zis că și eu mă pup s-a supărat și apoi i-am zis că-l pup și eu, apoi a zis că nu-i din inima și i-am zis că-i trimit emoticon de acum și e a zis că-l vrea pe cel cu inima(?).
Voi ce credeți? El este interesat de mine sau nu?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.E cam dificil cu adolescentii care nu stiu/vor sa comunice. laughing Eu tind sa cred ca te place un pic, mai mult decat o amica.

| sammie a răspuns:

S-ar putea.

| Celula44 a răspuns:

Eu cred ca nu este interesat, cauta doar o prietena apropiata

| Burrlak a răspuns:

Ai opt clase?