| All4QuestionS a întrebat:

Deci, vreau sa ii iau iubitei mele de aniversarea de un an de relaţie o rama de poza, dar una mai mare, poate ceva gen tablou, dar nu stiu cum fac, de ex, daca fac un colaj, si ma duc la developat, imi scoate colajul cate de mare vreau eu ( daca merg cu rama la el sau trebe cu masura ramei)? Si scoate colajul din plastic...? Daca are altcineva o idee de cadou de aniversare de 1 an, mi-ar fii de ajutor. Fundaa

Răspuns Câştigător
| Chinezul112 a răspuns:

Sa va tina! Eu iti sugerez sa iei masuile ramei si sa scoti doar o poza pentru ca e mult mai romantic si o felicitare si un buchet de trandafiri si tu ai fi iubitul perfect. Mult succes!