| 18mihaela a întrebat:

Deci...vreau si eu niste exemple de pedepse pe care sa i le pun prietenului meu.

2 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Vezi sa nu se desparta pe tine. Ca tu, practic, vorbesti de parca l-ai tine sub papuc.

| StefanChriss a răspuns:

De ce ai vrea sa iti pedepsesti prietenul, nu-l mai vrei ca iubit? laughing. O relatie are la baza compromisul. Tu spune-ti conditiile tale, el pe ale lui. Daca niciunul din voi nu va fi dispus sa faca acel compromis, inseamna ca relatia asta nu este pentru voi, caz in care ar trebui sa treceti mai departe. N-ai nevoie de asa ceva, cum ar fi "pedepse".