| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Deci vreau si eu niste melodii care sa-mi ridice cat de cat moralul. Adica toata vara am ascultat doar JustUS si melodii de genul si m-au distrus emotional. Vreau sa nu ma mai gandesc la el pentru ca mi-a facut numai rau de cand il cunosc. Dar parca m-am plictitsit si de astea de le da acum pe al radio rolling eyes Sau spuneti-mi un radio online care sa dea muzica mai veche romaneasca( cum e Profm RO sau Profm Romania Gen). Dau funda la cele mai multe melodii sau radio.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| alyntoxic50 a răspuns:

Incearca house ritmic :

Dj Sava and Deepside Deejays - Godfather's mood (Extended Remix)
DjWiLLy vs. Londonbeat - I've been thinking about you (DjWiLLy Extended Mix)
Fly Project- K Tinne (FLY DJs remix)
Dr Kucho! & Hannah - Sanity (Club Mix)
Thomas Gold & Alex Kenji - What's Up (Original Mix)
Dr.Bellido and Roger G. Ft. Henry Mendez - La Fiesta Loca (Original Mix)
Dj Adem vs Mahala Rai Banda - Mahalageasca

| kriss_1841 a răspuns:

Dub stepp sau dnb pe mine una ma relaxeaza:X