| Sky_6013 a întrebat:

Deci... ziceti-mi si mie niste nume de carti cu vampiri dar ceva in afara de Jurnalele Vampirilor si Academia vampirilor?

Răspuns Câştigător
| zմzմツ a răspuns:

Zori de zi, scurta si noua viata a lui Bree Tanner, amurg, true blood, luna noua, eclipsa, vampirul lestat, regina damnatilor, vampirul armand, new tales of the vampires, vampire diaries.

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Vampirul lestat
Vampirii sudului
Regina Damnatilor
Si seria mea preferata cu vampiri Cartile Sangelui

| Th3eo a răspuns:

Casa noptii

tristeti de sucub

twilight

regina damnatilor

interviu cu un vampir

vampirii sudului

| Miinato a răspuns:

Twilight, Luna noua, Eclipsa, Breakng Dawn love struck
The Best :X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaa sabia din grota, nu prea este vorba de vampiri dar e destul de faina cartea e despre fantome