| Kiki20098 a întrebat:

Deeci mâncarea a devenit scârboasă si nu-i mai simt gustul, nu pot sa mănânc normal de cand am un gust ciudat si nasol in gura si plus parca am sinuzita sau nu stiu cum sa explic, nasul înfundat de la ce e asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii ca lipsa de gust e unul din cele mai intalnite simptome de covid nu? Asa ca fă-ți un test cat mai repede.

| Invictusman a răspuns:

Ai covid. Mergi cât mai repede posibil la medicul de familie împreună cu persoanele cu care convietuiesti, ar trebui sa va faceți toți test covid, ești suspecta de covid.
Multă sănatate happy