| Zoom123 a întrebat:

Deeeci.....cum imi dau seama daca sunt indragostita? thinking o.O

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Simti,,fluturasi,,in stomac cand il vezi, te gandesti tot timpul la el

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai daca te gandesti mereu la el, daca uiti lucruri, laca esti mai ametita, poate n-ai nici pofta de mancare.
*-*

| Nolkyz a răspuns:

In momentul in care iti pui intrebarea asta, raspunsul e clar. Esti.

| JohnnyJohnny a răspuns:

Pur si simplu iti sta gandu` la el, oriunde mergi, te uiti prin pozele lui pe facebook daca are, ai fluturasi in stomac tongue

| valentingb a răspuns:

Cand vei face niste lucruri stupide pentru cineva, pe care in mod normal nu le-ai face; cand te vei gandi doar la el; cand o vorba buna de-a lui te ridica la cer si o vorba doar putin rautacioasa te darama cu totul; cand vei muri de nerabdare sa il tii in brate; cand vei fi geloasa pe fetele pe care le baga in seama. E o lista lunga, si de fapt vei sti si singura, dragostea se simte, nu se invata.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Pai incepi sa nu mai ai pofta de mancare si mereu doar cu gandul al el estihappy.Pa, pa

| Sh4Dow a răspuns:

Daca nu iti dai seama nu esti indragostita. Atat am avut de spus big grin.

| daienush a răspuns (pentru Sh4Dow):

Da asa-i big grin

| Sh4Dow a răspuns (pentru daienush):

Macar imi dai dreptate ^^.

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai. iti dai seama ca esti indragostita atunci cand o vezi pe persoana respectiva iti bate inima mai tare, te emotionezi, iti este teama sa nu spui sau sa faci ceva nepotrivit, etc.

| Naturelle a răspuns:

Orice ai face iti v-a zbura gandul la ellaughing)...vei tresari cand vei auzii o discutie despre ell