| RinaWyster a întrebat:

Degraba am cu prietenul un an de cind suntem impreuna, e un eveniment important si vreau sa fie tot bine..., spuneti-mi niste idei referitot la ce cadou sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Futhakari a răspuns:

Fai ceva ce vine din inima ta si sa fie si simplu sunt sigur cai va place.

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Sunt multe lucruri pe care poti sa i le cumperi, dar trebuie sa fie ceva ce sti tu ca i-ar placea.Incearca sa fi un fel de "spion" pentru cateva clipe si urmareste-l, vezi ce ii atrage atentia. Puteti sa iesiti la o plimbare undeva intr-un mall, fara sa isi dea el seama care este de fapt intenita ta.Tu trebuie sa fi atenta la ce se uita el, poate vede vreun tricou dragut.Eu zic ca asta este o varianta destul de buna big grin

| Futhakari a răspuns (pentru LarissaMouse):

Parerea mea e ca nu trebuie sa scoti portofelul casa faci pe cineva fericit daca persoana respectiva asa sa obisnuit soarta.

| ElenaSA a răspuns:

Sunt atatea variante: bratara, cd-uri, carti, cosmetice; era bine ca inainte sa mergi la cumparaturi sa fi vazut ce-i place si lui.