| michaela95 a întrebat:

Deja sunt în clasa 8 și n-am idee cum să organizez clasa(mai mult pereții clasei). Ce pot pune pe pereți în afară de colțul clasei? Aștept oarecare idee, dar vă rog aștept idei ingenioase. Dau fundița!

Răspuns Apreciat de Editori
| eckblume a răspuns:

Daca esti sefa clasei cere parerea si celorlalti colegi. Vor fi mai multe idei. Noi ne-am pus toate proiectele pe pereti. Se vedeau extrem de frumos. In spatele clasei aveam si harta tarii care era destul de mare. Ne-am pus si poze cu noi: unele erau de grup, altele cu medalii, cupe. Aveam tablouri cu scriitori importanti. Vezi si la alte clase. Sigur veti gasi ceva potrivit pentru clasa voastra.