| AnonimmANNONIMM a întrebat:

Demi lovato chiar a fost cu Niall Horan?

4 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Mda parca asa stiam :d

| SolitarHacker a răspuns:

Asa se auzea... dar nu cred sa fie adevarat presa mai si mananca ra**t happy

| feraryyy78 a răspuns:

Eu nu am auzit sa fi fost cu el, dar nu avem de unde sti, pentru ca paparazzi mai si mint.

| AndreeaAndre1D a răspuns:

Nu e adevarat. Nu au fost niciodata impreuna. E adevarat ca au iesit impreuna de cateva ori in oras, la masa etc. dar nu s-a pus niciodata vorba de ceva intre cei doi, Niall a confirmat faptul ca el si Demi sunt doar foarte foarte buni prieteni. Funda?