| Debb. a întrebat:

Descrie-ti cea/cea mai buna/bun prietena/prieten.
Cum v-ati cunoscut, stiati de la inceput ca o sa ramaneati prieteni/e?

2 răspunsuri:
| Popmusic a răspuns:

Am mai multe prietene foarte bune si un prieten foarte bun de care imi placetongue...nu stiu sigur daca si eu sunt cea mai buna prietena a lui dar sigur el este al meutongue...Pai sa incepem cu prietena:
Acea fata, prietena mea, care ma ajuta mereu la orice am nevoie, am cunoscut-o de cand eram mica, deoarece este vecina cu mine, cateodata ma enerveaza deoarece nu-mi raspunde la telefon si imi da ocupat de fiecare data cand o sun, dar tot prietena mea ramane.Ma ajuta la teme, ma ajuta sa-l fac pe baiatul de care imi place sa ma placa si eltongue, imi da sfaturi, este si chiar frumoasawinking...
Si apoi amicul:
Pe prietenul meu cel mai bun, mama mi-a spus ca ne cunoastem de cand eram bebelusi, mergeam impreuna la spital. Iarna asta am facut muulti oameni de zapada si foarte haiosilaughing...Cand era vara ne jucam cu paletele pe unde apucam, la casa lui, langa blocul de langa mine, la bunica mea care sta la 5 case departare de casa lui.
Sper ca te-am ajutatwinking

| Tourniquet a răspuns:

Prietena mea cea mai buna este buna cu mine, amuzanta, comunicativa, de treaba, etc...
Cat despre aspect, este inalta, slaba, ochii albastri-verzui, parul saten deschis. happy

Ne-am cunoscut pe chat. Am stiut de la inceput ca prietenia voastra o sa fie una indelungata. happy