| kikirikikikiki a întrebat:

Descrieri pentru pozele de pe Facebook cu #, stie cineva? exemple calumea as vrea

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca pui # trebuie sa fie ceva ce are legatura cu poza. Ca doar n-o sa pui #lamare si tu esti la tine-n camera.
Pune ceva nu stiu, fericire, bucurie, zi buna, good vibe, dar daca si fata ta transmite asa ceva laughing Ca doar n-ai pune ca esti fericita si tu sa ai o poza in care aproape plangi

| NAT0 a răspuns:

#suntbleg2k18amiplkshafhacchyejtișhymult€selfiuricaamipermitshijtiucanimeninuecamnfraierilor