| Rubiiiii a întrebat:

Descrieti-va!
Sa incep eu.
Sunt Roberta si nu conteaza cati ani am.
Trilulilu, curioasa, optimista?
Da!
Eu sunt.
Sunt mereu cu zambetul pe buze.
Uneori mai am si momente cand sunt suparata, dar prefer sa ma ascund in momentele astea sa nu-mi stric reputatia de fata vesela happy.

E randul vostru.

Răspuns Câştigător
| Unique a răspuns:

Buna Roberta sa fac si eu o mica descriere despre mine sau mare cum vreti sa o numiti. Vreau doar sa spun si sa stiti ca ma iubesc si am incredere in mine.
-Ma numesc Alexandra, porecla mea este VIPERA, Sunt zodia Fecioara.
Incantata de cunostiinta!

Sa va spun cateva ceva despre mine, nu chiar tot, sa nu fac viata publica, nu e frumos happyDar as vrea sa stiti o latura buna si una sa nu spun rea, mai bunicica happy despre mine, iar sa nu va faceti prima impresie privind o poza ci privind niste cuvinte scrise din inima mea, de aici vin cuvintele mele.
Nu as vrea sa spun chiar multe ci cat sa poate pe intelesul vostru.
Sa incepem incetul cu incetul love strucklove struck:X:X:X:XXlove struck; x

Eu sunt foarte intelegatoare, intelectuala,
sociabila, comunicativa, inteligenta, perspicacitate, sunt foarte criticahappyhappy, timida, disciplinata, educata, rezervata cateodata
sfatuitoare, darnica, harnica, batausa laughing
iubitoare, stiu sa iert intotdeauna dar nu uit, miloasa, credincioasa(Cred in Dumnezeu), respectuasa, prietenoasa,
ambitioasa, tupeista, impunatoare, rautacioasa cu oamneii scarbosi,
asa si trebuie uneori, dar mai trec cu vederea
de viata, sanatoasa, cuminte, cu un caracter puternic, norocoasa, indulgenta,
toleranta, mai somnoroasa de fel happylaughingamabila, ascultaoare, descurcareata, cu bun simt, cu al saselea simt, creativa, am foarte multa imaginatie, tupeista pana la moarte, sexy, frumoasa, dulce, sunt si indiferenta
cateodata si incapatanata, sunt de incredere, ma enervez foarte repede, imediat iau foclaughinglaughingdelicioasa :X:X:X:Xstiu sa pastrez un secret intotodeauna, am peste 5000 in minte happynumai de la prietene
Eu am un caracter serios, constiincios, scrupulos, metodic, ordonat, atasat principiilor, sobru, preocupat de sensul civic si de respectabilitate, muncitor, indreptat catre lucrurile dificile, laborioase.
Mai pe inteles sunt mandra ca sunt Romanca!
Imi doresc foarte mult sa vad cum voi arata la 18 ani.
Iubesc natura
Iubesc tot din jurul meu :X:Xlove struck:Xlove struck
Iubesc animalele (toate)nu fac diferente)
-Imi plac oamneNii sociabili, cu respect, simtul umorului, sinceri, iubitori si tupeisti.
care stiu ce vor de la viata si stiu sa vorbeasca frumos
Imi plac oamenii care ma respecta si care stiu sa aprecieze o fata
Nu suport tampeniile, fitele, aerele de vampa, laudatul, prostia figuri de vedeta si etc
Nu suport un om lipsit de caracter
Nu suport sa sune telefonul sau sa ma trezeasca cineva in timp ce dorm, mai ales daca am un vis al naibii de frumos :X:X:X:
Nu vreau sa imbatranesc laughinglaughinglaughing
Nu vreau sa vina sfarsitul lumii niciodata laughing
Cateodata poate nu sunt o prietenea adevarata dar stiu sa fiu o dusmanca perfecta
Chiar daca cateodata mai trec cu vederea daca as putea mi-as salva dusmanul de la moarte

Ceea ce ma reprezinta mai negativ este ca :
-Iert dar nu uit
-Sunt mai batausa din punct de vedere
-Sunt rea de gura
-Sunt periculoasa cand ma enervezi la fel ca o vipera veninoasa cand e atacata
-Sunt un obstacol greu de trecut

-Imi prind cu coltii prada si ucid cu veninul
-Imi place sa lovesc din cuvinte
-Daca ma jignesti s-ar putea sa te trezesti cu hi5-ul vrastie
-Urmaresc cu privirea orice miscare
-Nu imi plac deloc oamenii mincinosi, prefacuti, prietenii falsi, barfitori(la persoana mea ma refer chiar si la persoana vecinului sa spun asa, nu sunt o egoista), neingrijiti si oamenii fara bun simt.
-Imi place foarte mult sa studiez cosmetica, machiajul, manichiura-pedichiura si ingrijirea personala.(urmez un curs de cosmetica si machiaj)
-Ador sa citesc carti romantice, diferite lucruri omenesti si despre animale.
-Iubesc documentarele de groaza, despre corpul omenesc, despre animale salbatice sau animale domestice.
-In general imi plac la nebunie filmele de groaza, comedie, actiune, SF si cel mai mult cele de dragoste sau romantice, Cel mai mult m-a impresionat filmul AVATAR.
-Imi place sa particip la diferite concursuri de pe site-uri sau de pe hi5-uri(doar ca ma mai ciondanesc cu fete deosebit de geloase si invidioase laughinglaughing
-Mai imi plac si barfele, de ce sa nu recunosc.toata ziua as sta cu sora mea la barfalaughing
-In general ador munca la serviciu
-Imi place sa fac poze, majoritatea nu sunt pe hi5

RELATIE SENTIMENTALA SI DE DRAGOSTE
- Am o relatie de dragoste de 2 ani si 7 luni
In Ianuarie 2011 facem 3 anisori
sper ca te-am lamurit.

asta sunt eu doar eu si eu mereu, nimeni niciodata la fel.SUNT MANDRA CA SUNT ROMANCA love struck

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Roberta. Vrei mult prea mult sa le faci tutror pe plac.De ce sa nu ii lasi pe cei din jurul tau sa te vada altfel? Nu exista oameni veseli tot timpul.Toti avem probleme si uneori se rezolva discutand cu cineva.Nimic nu e mai aiurea decat sa te minti pe tinewinking

| Unique a răspuns:

Ms de fundita, si eu credeam ca ca merit funda laughing

| Rubiiiii explică:

SWamP1993 ai dreptate laughing. M-ai speriat cu exactitatea ta. Culoarea ai cam gresit-o happy dar restul e foarte adevarat happy.

| Rubiiiii explică:

Pentru cealalta Roberta si pentru ceilalti care vor sa ma cunoasca mai bine.
Id-ul meu este : roro_dragutza

Vorbim acolo.

Pa >:d

| alone a răspuns:

Draguta
banala si totusi atragatoare
imi place sa stau departe d oamenii si totusi sa fiu ft aproape d ei
curioasa asi putea sa zic ca uneori prea curioasa
iubitoare si ft sentimentala
lenese
vesela dar si trista
lipsita d ambitie etc

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Saluthappy
Sunt Laurentiu, am 17 ani...
Sunt foarte autocritic cu mine, cu felul in care ma port, cum arat.
Pierd timpul aiurea, deocamdata nu mi-am gasit niciun tel. Am temperament flegmatic, sunt zodia sagetator.
Imi place muzica atata timp cat o ascult doar la casti ca sa nu auda nimeni ce ascult (unul din fixurile mele mai vechi).
Sunt 100% lipsit de tact.
Cam atat.

| sWamP1993 a răspuns:

Eu din descrierea ta am dedus ca ai 15 ani, la scoala ai media generala in jur de 9, 00 nu asculti manele, asculti mai mult muzica straina si putin haus a si probabil iti plac si vreo 2 3 mel rock. Culoare preferata roz sau albastru.Iti plac bancurile. Vreau sa dau la psihologielaughing te-am descris bine?

| deutza_3149 a răspuns:

Ma numesc Andreea, am 15 ani, sunt mai timida, imi place sa am multi prieteni, nu suport persoanele care mint, imi place muzica si sa cant dar nu am voce. Nu imi place sa fiu in centrul atentiei, sa ma laud. Cam atat!

| lisa_6550 a răspuns:

Lisa am 14 ani sunt suparata cam tot timpul putin rebela nu ascult ce nu-mi convine, am fost fraerita de multi pana acum imi place sa ma plimb cu prieteni prin cimitir ascult rock si hip-hop media generala 9. 47 si vreau sa dau la psihologie