| Eusiea12 a întrebat:

Deși o iubesc enorm, evit sa i spun asta.sad nici numai stiu ce sa cred sad. ma comport cu ea ca si cum am fii doua prietene care ne cunoastem din copilărie, nu i pot spune ca inca o iubesc, nu i pot spune ca inca sufar si sunt geloasa. de ce nu pot? Pentru ca mi e frica. sad de ce mi e frica? Ultima oara i am zis: " te iubesc si ai sa fi ultima femeie din veata mea"! A doua zi s-a schimbat, sa răcit fata de mine. ma gândeam ca nu trebuia sa ii fii zis asta. Acum vorbim, ieșim dar odata la 6, 7 luni. Mna... am nevoie de ceva ajutor. Sfaturi ceva! Stiu! Iubirea trece prin stomac si sunt oamenii care suferă din alte bolii mai grave! Imi pare rau pentru toții care suferă. Dintr-o boala, dupa părinții, cancer si etc. sad Dar si iubirea este o boala! Asa cred si simt sad.

3 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Ei bine, relatia asta se va darama mai repede ca un castel de pahare.

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns:

Esti bisexuala sau homo de o iubesti? Cauta si tu un barbat